Godzina dostępności nauczycieli 2023/2024

Lp.

Nazwisko i imię

Godziny  

  1.  

Andrzejewska Iga

Czwartek 8.20-9.20

  1.  

Bartosik Milena

Środa 15-16

  1.  

Barylska Anna

Czwartek 16.05-17.05

  1.  

Barzyńska Agata

Poniedziałek i wtorek 7.15-7.45

  1.  

Bieniak Krzysztof

Poniedziałek 8.20-9.20

  1.  

Bratuszewska Jolanta

Piątek 15.10-16.10

  1.  

Chajdys Anna

Piątek 17-18

  1.  

Chmielecka Julia

Środa 15.30-16.30

  1.  

Ciemcioch Emilia

Poniedziałek 11.15-11.45

Środa 7.15-7.45

  1.  

Cwońda Dorota

Poniedziałek 12-13

  1.  

Dawid Jarosław

Czwartek 11.30-12.30

  1.  

Dłubała Michał

Piątek 13.30-14.30

  1.  

Drozdalska Anita

Środa 15-16

  1.  

Dziedzic Piotr

Wtorek 16-17

  1.  

Figura Małgorzata

Poniedziałek 9.30-10.30

  1.  

Filipowicz Jakub

Wtorek 17.15-17.45

  1.  

Florczak Anna

Poniedziałek 8.30-9.30

  1.  

Gadomska Ewa

Piątek 7-8

  1.  

Gamus Sylwia

Poniedziałek 6.45-7.45

  1.  

Gembka Ewa

Piątek 8.30-9.30

  1.  

Grzybowska Ewa

Piątek 11.25-12.25

  1.  

Hlebowicz Tomasz

Czwartek 11.30-12, 13.00-13.30

  1.  

Jaborska Idalia

Środa 7.45-8.45

  1.  

Jadach Lilianna

Czwartek 7.45-8.45

  1.  

Kacela Iwona

I tydzień: czwartek 10.45-11.45

II tydzień piątek 7.45-8.45

  1.  

Kadłubowska Anna

Piątek 16-17

  1.  

Karkowski Mariusz

Pniedziałek 11.30-12, wtorek 11.30-12

  1.  

Karolak Ewa

Środa 6.45-7.45

  1.  

Kierbedź Agnieszka

Piątek 8.30-9.30

  1.  

Komorowska Małgorzata

Środa 6.45-7.45

  1.  

Kornacka Aleksandra

Poniedziałek 11.25-12.25

  1.  

Kosiewicz Andrzej

Poniedziałek 8.30-9.30

  1.  

Kosiorek Jacek

Wtorek 16-16.30

  1.  

Kosmalska Beata

Piątek 9.30-10.30

  1.  

Koszek Kamila

Środa 16-17

  1.  

Kowalewska Barbara

Piątek 14-15

  1.  

Kowalska Ilona

Środa 13-14

  1.  

Królewiak Ewa

Poniedziałek 13-14 co II tydzień

  1.  

Kubiak Agnieszka

Wtorek 9.20-10.20

  1.  

Kubiak Iwona

Poniedziałek 15.10-16.10

  1.  

Kubiak Paweł

Piątek 16.30-17.30

  1.  

Kuleta Dariusz

Czwartek 8-9

  1.  

Laszczyk – Kaźmierczak Katarzyna

Czwartek 9.30-10.30

  1.  

Lewandowska Izabela

Piątek 10.20-11.20

  1.  

Leźnicka Agnieszka

Czwartek 12-13

  1.  

Libiszewska Marlena

Poniedziałek 7.00-7.30, wtorek 7-7.30

  1.  

Lisiecka Agnieszka

Wtorek 7.45-8.45

  1.  

Lisiecki Paweł

Środa 9.30-10.30

  1.  

Łaszek Danuta

Czwartek 7.45-8.45

  1.  

Mamiński Tomasz

Poniedziałek 12.20-13.20

  1.  

Manista Renata

Wtorek 17.30-18.30

  1.  

Mazurkiewicz Izabela

Piątek 15.15-16.15

  1.  

Mikołajczyk Aneta

Poniedziałek 12-13

  1.  

Misztal Michał

Piątek 12.15-13.15

  1.  

Mos Joanna

Wtorek 7.00 - 7.30

Środa 7.00 - 7.30

  1.  

Namysłowska Agnieszka

I tydzień: środa: 9.30-10.30

II tydzień: środa 7.45-8.45

  1.  

Nowakowska Sylwia

Piątek 9-10

  1.  

Nowińska Małgorzata

Wtorek 12.10 - 13.10

  1.  

Okraska Mariola

Poniedziałek 15.20-16.20

  1.  

Olejniczak Eliza

Czwartek 7-8

  1.  

Pabjańczyk Magdalena

Poniedziałek 16.30-17.30

  1.  

Pacholczyk Małgorzata

Poniedziałek 12-13

  1.  

Pałys Malwina

Wtorek 16-16.30

  1.  

Pałys Marianna

Środa 14.20-15.20

  1.  

Pałys Wojciech

Poniedziałek 11.25-12.25 co drugi tydzień

  1.  

Pezler Anna

Poniedziałek 14-15

  1.  

Piotrowska Beata

Środa 14.20-15.20

  1.  

Podgórski Robert

Pitek 12.45-13.45

  1.  

Przybyszewska Joanna

Środa 12-13

  1.  

Przygodzka Katarzyna

Wtorek 8.20-9.20

  1.  

Pujan Monika

Wtorek  9.30-10.30

  1.  

Retelewska Wioletta

Poniedziałek 17-18 co drugi tydzień

  1.  

Rogowska Izabela

Poniedziałek 7.30-8.30

  1.  

Roźniakowska Anna

Wtorek 13.25-14.25

  1.  

Sęk Magdalena

Poniedziałek 12-13

  1.  

Sikora Agnieszka

Czwartek 8.45-9.45

  1.  

Stępniak Daria

Środa 17.45-18.45

  1.  

Steglińska Aleksandra

I tydzień: wtorek 7.45-8.45

II tydzień: czwartek 12.15-13.15

  1.  

Stelmasiak Joanna

Środa 11.30-12.30

  1.  

Strojek Beata

Środa 11.15-12.15

  1.  

Stróżewska Żaneta

Poniedziałek 10.30-11.30

  1.  

Strzelec Tomasz

Piątek 8-9

  1.  

Szcześniak Anna

Czwartek 9.30-10.30

  1.  

Szembek Klaudia

Poniedziałek 9-10

  1.  

Sztajerowska –Anglart  Milena

Wtorek 11.30-12.30

  1.  

Szurpik Małgorzata

Poniedziałek 7.45-8.45

  1.  

Szymczak Bożena

Poniedziałek 11-12

  1.  

Szymczyk Kalina

Poniedziałek 16.15-17.15

  1.  

Szymczyk Aleksandra

I tydzień: poniedziałek 10.00-10.30

II tydzień: piątek 9.45-10.15

  1.  

Śmiechura Agnieszka

Środa 7.30-8.30

  1.  

Telenda Marek

Czwartek 9.30-10.30

  1.  

Weteska Anna

Wtorek 15.15-16.15

  1.  

Widawska Agnieszka

Wtorek 9-10

  1.  

Wilk Tomasz

Czwartek 16-17

  1.  

Wolska – Siech  Ewa

Wtorek 17-18 co drugi tydzień

  1.  

Ziętek Bożena

Poniedziałek 12-12.30

  1.  

Żak Paweł

Poniedziałek 11.15-12.15

  1.  

Żołądź Lucyna

Czwartek 14-15 co drugi tydzień

  1.  

Żurawski Andrzej

Wtorek 18.30-19